Звертаємо Вашу увагу, що по всій Дніпропетровській області діють карантинні обмеження. Перебування в центрі можливе виключно в засобах індивідуального захисту!

Стаціонар ДОКЦКК

СтаціонарУ Дніпропетровській області діє єдиний реперфузійний спеціалізований кардіологічний центр в КП "Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіології" ДОР".

Ми забезпечуємо ургентну цілодобову допомогу (24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік) хворим на гострий інфаркт міокарда, професійне лікування і спостереження здійснюються цілодобово.

Відділення інтервенційної кардіології з блоком інтенсивної терапії
Відділення дитячої кардіохірургії
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії
Кардіохірургічне відділення для дорослих
Відділення рентген­ендоваскулярної хірургії
×

Відділення інтервенційної кардіології з блоком інтенсивної терапії

В штаті відділення працюють анестезіологи та кардіологи, що пройшли всебічну підготовку та стажування. Весь спектр діагностичної та лікувальної допомоги надається у відповідності з вимогами клінічної ситуації, з залученням лікарів-консультантів різних фахів за необхідності.

Динамічне відділення забезпечене точними системами моніторингу пацієнтів та сучасним лікувально-діагностичним обладнанням, відповідає вимогам до відділень інтенсивної терапії. Це дозволяє лікувати пацієнтів з невідкладними кардіологічними станами: інфарктом міокарда, тромбоемболією легеневої артерії, хворих з декомпенсованою серцевою недостатністю, порушенням серцевого ритму.