Звертаємо Вашу увагу, що по всій Дніпропетровській області діють карантинні обмеження. Перебування в центрі можливе виключно в засобах індивідуального захисту!

Консультативна поліклініка ДОКЦКК

Консультативна поліклінікаЦе потужний сучасний діагностичний центр, де втілюються всі принципово нові світові досягнення медичної допомоги. Це первинний етап діагностики та лікування, який проходить кожен пацієнт Центру.

Консультативна медична допомога передбачає узгодження дати та часу проведення консультації та обстеження, що передбачено графіком роботи поліклініки.

Консультація пацієнтів проводиться високо­кваліфікованими фахівцями центру одразу у день звернення до поліклініки.

Впровадженні стандарти діагностики, лікування у вигляді маршруту пацієнта, що спираються на клінічні протоколи з урахуванням рекомендацій, протоколів світових фахових асоціацій. Консультативна поліклініка оснащена сучасним медичним обладнанням експертного класу. Проведення всіх необхідних консультацій та обстежень та прийняття рішення про подальшу тактику лікування можливе протягом одного робочого дня.

Реєстратура
Кабінети лікарів-кардіологів
Кабінети лікарів-консультантів
Кабінети функціональної діагностики
Відділення електро­фізіологічних досліджень
Відділення променевої діагностики
Відділення УЗД-діагностики
Ендоскопічне відділення
Кабінет забору крові
×

Кабінети лікарів-кардіологів

Кардіологічне консультативне відділення здійснює якісну амбулаторно-консультативну допомогу пацієнтам на ішемічну хворобу серця, вади серця, гіпертонічну хворобу, аритмії, міокардіти, кардіоміопатії та інші.

У відділенні працює команда професіоналів (лікарі кардіологи, лікарі кардіологи дитячі) вищої та першої кваліфікаційної категорій, які забезпечують:

  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Діагностику та лікування пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями згідно з галузевими стандартами.
  • Профілактику серцево-судинних захворювань населення та підтримку громадського здоров’я .

Колектив відділення працює під девізом «Нам довіряють серця!»