Звертаємо Вашу увагу, що по всій Дніпропетровській області діють карантинні обмеження. Перебування в центрі можливе виключно в засобах індивідуального захисту!

Ми сьогодні

Комунальне підприємство «Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії» Дніпропетровської обласної ради» працює за загальноприйнятими правилами надання високоспеціалізованої допомоги в медичних закладах розвинутих країн: професіоналізм, прозорість, відкритість, чесність, дотримання медичних стандартів поряд з індивідуальними потребами кожного пацієнта та його рідних.

Побудований та оснащений за світовими стандартами Центр каріології та кардіохірургії є перлиною Дніпропетровської медицини та предметом гордості мешканців області.

Забезпечуємо ургентну цілодобову допомогу 24/7/365 хворим на гострий інфаркт міокарда, порушеннями серцевого ритму, тромбоємболією, хворим з декомпенсованою серцевою недостатністю.

Надаємо високоспеціалізовану кардіохірургічну допомогу: хірургія придбаних і вроджених вад серця, хірургія ішемічної хвороби серця, хірургія порушень ритму серця, хірургія патології клапанів, хірургія пухлин. Щорічно 5,2 тис. операцій.

В дитячому кардіохірургічному відділенні виконується весь спектр операцій при вроджених вадах серця за європейськими стандартами. Щорічно більш 200 пацієнтів будь якого віку, включаючи новонароджених і недоношених дітей з критичними вродженими вадами серця, яким необхідна невідкладна допомога.

Card image

Щорічно: 220 тис. лікарських консультацій,
650 тис. досліджень

в діагностичній багатопрофільній поліклініці, для комплексного вирішення важких медичних проблем

Card image

480 медпрацівників,
127 спеціалістів,
17 відділень

безперервно на високому рівні та у повному обсязі забезпечують цілодобову роботу клініці

Card image

Кращий регіональний
центр кардіології та кардіохірургії

за підсумками 2019 року серед 43 центрів України кардіологічного та кардіохірургічного профілю