Звертаємо Вашу увагу, що по всій Дніпропетровській області діють карантинні обмеження. Перебування в центрі можливе виключно в засобах індивідуального захисту!

Новини

Закупівля: "Реконструкція мережі медичного киснепостачання"

Закупівля робіт "Реконструкція мережі медичного киснепостачання КП "Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" ДОР" за адресою: вул. Князя Володимира Великого, буд.28, м. Дніпро (ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція)"

Роботи заплановані з метою покращення надання медичної допомоги хворим, а саме для забезпечення безперебійної роботи стаціонарів КП "ДОКЦКК ДОР, проведення хірургічних втручань та реанімаційних заходів, шляхом реконструкції мережі киснепостачання, забезпечення сучасними видами лікування та умовами перебування, що сприятиме підвищенню і доступності медичної допомоги, зменшенню соціальної напруги в суспільстві.

Здійснення реконструкції існуючої мережі медичного киснепостачання покращить матеріально-технічну базу лікувального підприємства та дасть змогу збільшити рівень охоплення ліжкомісць централізованим киснепостачанням.

Проект реконструкції виконано з метою створення 46 точок киснезабезпечення, поліпшення умов перебування хворих і праці медичного персоналу.

Реконструкція мережі медичного киснепостачання - файл

Проектно-кошторисна документація - файл

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-29-006261-c.

2021-12-01