Звертаємо Вашу увагу, що по всій Дніпропетровській області діють карантинні обмеження. Перебування в центрі можливе виключно в засобах індивідуального захисту!

Новини

Підвищення заробітної плати медпрацівникам закладів охорони здоров'я

За постановою Кабінету Міністрів відбулось підвищення заробітної плати медпрацівникам закладів охорони здоров'я державної та комунальної власності.

Заробітну плату не менше ніж 20 тисяч гривень відтепер нараховано лікарям (крім лікарів-інтернів), професіоналам з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я.

Заробітна плату не менше ніж 13 500 гривень нараховується медичним сестрам, які здобули таку медичну освіту: фаховий молодший бакалавр; фахівець з початковим рівнем (короткий цикл) вищої медичної освіти, (раніше – середня спеціальна освіта); перший (бакалаврський) рівень вищої медичної освіти; магістр з медсестринства.

На виконання Указу Президента №261/2021 від 18 червня 2021 року, відповідно до Постанови КМУ від 12.01.2022 №2, в КП "ДОКЦКК" ДОР" переглянуті норми колективного договору та внесенні зміни до нього. Такі зміни враховують диференціацію заробітної плати працівників з урахуванням кваліфікаційної категорії, інтенсивності праці і особистого внеску кожного працівника в роботу Підприємства та забезпечують нарахування заробітної плати не менше ніж 20000 грн для лікарів та 13500 грн сестрам медичним (лаборантам, фельдшерам, акушеркам тощо). Медики гідні!!!

2022-02-09