Звертаємо Вашу увагу, що по всій Дніпропетровській області діють карантинні обмеження. Перебування в центрі можливе виключно в засобах індивідуального захисту!

Клініко-діагностична лабораторія ДОКЦКК

Клініко-діагностична лабораторія (КДЛ) є структурним підрозділом КП «ДОКЦКК»ДОР», який виконує весь комплекс клінічних, біохімічних, імунологічних, бактеріологічних досліджень.

КДЛ забезпечує цілодобові чергування та цілодобове дослідження хворих відділень реанімації та інтенсивної терапії, відділень стаціонару.

Аналізи проводяться згідно наказам про стандарти лабораторних досліджень. КДЛ є спеціалізованою службою, яка включає до себе імуноферментний аналіз, гормональну, алергологічну, ізосерологічну, цитологічну діагностику. Постійно здійснюється контроль якості досліджень, метрологічний контроль вимірювальної апаратури щорічно проводиться Дніпропетровським центром стандартизації та метрології. Результати перевірки стану вимірювань позитивні. Лабораторія регулярно приймає участь у зовнішньому контролю з якості.

Клінічна лабораторія
Біохімічна лабораторія
Бактеріологічна лабораторія
Імунологічна лабораторія
×

Клінічна лабораторія

Клінічний відділ виконує значну функцію КДЛ та включає в себе власне клінічні дослідження та цитологічні. Клінічні дослідження дозволяють у найшвидші строки діагностувати патологію еритроцитарної та лейкоцитарної ланок кровотворення, запальні процеси, визначення функції нирок тощо.

Цитологічні дослідження мають велике значення для діагностики та диференційної діагностики різноманітних захворювань. Своєчасні медичні огляди зі взяттям пунктатів у разі потреби, дозволяють виявити атипію клітин або, навіть, онкологічний процес на ранніх стадіях.