Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic

Общие новости


ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ ЩОДО ОТРИМАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
Автор: Светлана Осенняя   
06.08.2014 18:45

1. Після залишення зони АТО та визначення подальшого місця перебування, вам необхідно у триденний термін звернутись до найближчого закладу охорони здоров᾽я з метою прикріплення та можливості отримання невідкладної первинної медичної допомоги.

2. Якщо у вашій сім’ї очікується народження дитини, вам необхідно дізнатися про найближчий заклад охорони здоров᾽я (жіноча консультація, пологовий стаціонар тощо) та в перші дні навідатись до них.

3. Якщо у вас або одного із членів сім’ї під час переміщення на іншу територію спостерігаються тривожні симптоми порушення здоров᾽я (запаморочення, судоми, блювота, різке підвищення температури тіла до 38 градусів, порушення серцевого ритму, задуха, різке підвищення або зниження артеріального тиску тощо), необхідно негайно зателефонувати за телефоном 103 та викликати екстрену (швидку) медичну допомогу.

4. Якщо ви або один із членів вашої родини має тяжкі хронічні захворювання та постійно потребує медикаментозного забезпечення, яке раніше отримували за рахунок коштів Державного бюджету та державних програм, під час обрання майбутнього тимчасового помешкання вам необхідно отримати інформацію про найближчі заклади охорони здоров᾽я, де ви можете отримати таку допомогу.

5. Якщо у вас виникли будь-які проблеми з отриманням необхідної інформації або в організації медичної допомоги для вас або одного із членів сім’ї, просимо негайно повідомити на гарячу лінію за телефоном 0-800-50-72-50, 742-87-66, або отримати необхідну інформацію за інтернет-адресою: http://dozoda.dp.ua/ (розділ «Медична допомога переселенцям»)

 

ДОЗ ДОДА

 
Інтерактивна сесія
Автор: Дмитрий Найден   
05.06.2014 00:00

3 червня 2014р. лікарі КЗ ДОКЦКК ДОР прийняли участь в інтерактивній сесії на тему «Сучасна роль блокаторів ангіотензинових рецепторів у лікуванні гіпертонії - Міфи і реальність».

Також в інтерактивному режимі прийняли участь аудиторії у Вінниці, Донецьку, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі та Харкові. Доповідач Юрій Миколайович Сіренко, професор, доктор медичних наук, президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Проти гіпертензії», Керівник відділу симптоматичних гіпертензій ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН

Подробнее...
 
Виконано серії операцій на серці у дітей малого віку
Автор: Administrator   
28.02.2014 14:42

В період з 25 по 27 лютого 2014 року у комунальному закладі «Дніпропетровський обласний центр кардіології та кардіохірургії»ДОР в порядку обміну досвіду спільно з бригадами кардіохірургів Центру серця МОЗ України та фахівцями КЗ «ДОКЦКК»ДОР було виконано серії операцій на серці  у дітей малого віку, найменшому з них було 13 діб від народження та вагою 2 кілограми.
Така практика надає можливість на високому рівні надавати допомогу в умовах КЗ «ДОКЦКК»ДОР  не спрямовуючи пацієнтів до клінік  Київа.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 4
Header Pic
left unten right unten
© 2011 КУ "Днепропетровский областной клинический центр кардиологии и кардиохирургии Днепропетровского областного совета". Все права защищены.